ucznia

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

21 października odbyła się uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. Poprowadzili ją uczniowie klasy szóstej, a pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny i zasad, które ułatwiają życie szkolne. Najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie, a pasowania na uczniów dokonała Pani Dyrektor Alina Zabłocka. Na pamiątkę tego dnia otrzymali okolicznościowe dyplomy i słodkie prezenty.

Sukces naszego ucznia

Uczeń klasy 1,  Adam Sudoł zdobył II miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Zapobiegajmy Pożarom”, którego organizatorem był Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Żninie. Jego praca zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego tegoż konkursu. Adamowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!