Mikołajkowe Debiuty 2013

Nasz kolejny sukces!!! 9 grudnia koleżanki z naszej szóstej klasy wzięły udział w III edycji Powiatowego Konkursu Polskiej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikołajkowe Debiuty 2013”. Dziewczyny śpiewały piosenki z repertuaru Ewy Bem i Grażyny Łobaszewskiej. Piosenką „Brzydcy” Julia Nowicka zdobyła wyróżnienie. Bardzo cieszymy się z jej sukcesu. Wszystkim uczestniczkom życzymy kolejnych wygranych w innych konkursach wokalnych.

Tydzień Bibliotek 2013

9 maja troje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w X Gminnym Konkursie „Pięknego czytania” zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. dr Juliana Gerpe w Łabiszynie z okazji „Tygodnia Bibliotek 2013”. Konkurs odbył się pod hasłem „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”. Celem konkursu było szerzenie czytelnictwa w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, rozwijanie zainteresowań książką dziecięcą i młodzieżową oraz przybliżenie wizerunku biblioteki w związku z przypadającą 65 rocznicą jej działalności.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2012 / 2013

Inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się 3 września. Pani dyrektor Alina Zabłocka powitała zaproszonych gości, uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. W swoim przemówieniu przedstawiła zmiany, jakie czekają uczniów i nauczycieli w ciągu całego roku szkolnego. Życzyła wszystkim wytrwałości w całorocznej pracy oraz samych sukcesów tak w nauce, jak i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Następnie uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.