świata

Sprzątanie świata

Każdego roku, we wrześniu, odbywa się akcja „Sprzątanie Świata”, w której oczywiście bierzemy zawsze udział. Podobnie było i teraz. Sprzątaliśmy teren wokół szkoły i miejscowego sklepu. Każda klasa ze swoim wychowawcą wyruszyła w wyznaczone miejsce, które mieli oczyścić ze śmieci. Niestety i w tym roku uzbieraliśmy kilka worków z różnymi odpadami. Chociaż cieszy fakt, że było ich mniej niż w poprzednim roku.

Sprzątanie świata

Już od wielu lat uczniowie naszej szkoły uczestniczy w akcji „Sprzątanie Świata”. Również w tym roku – 19 września -  uczestniczyliśmy w sprzątaniu najbliższej okolicy – głównie pobocza okolicznych dróg. Niestety znowu nazbieraliśmy sporo worków z różnymi śmieciami. Nie jest dobrze z kulturą Polaków !!!

Sprzątanie Świata

Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w akcji „Sprzątania Świata”. Tym razem porządkowaliśmy teren wokół szkoły oraz pobocza okolicznych dróg. Udało się zebrać kilkanaście worków różnych śmieci. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku w ogóle nie będziemy musieli sprzątać, bo wreszcie będzie czysto.

Sprzątanie świata

Każdego roku, we wrześniu, uczniowie naszej szkoły uczestniczą w akcji „Sprzątanie Świata”. Najmłodsze dzieci z klas 0- III sprzątały teren boiska szkolnego i najbliższe okolice szkoły. Natomiast starsi uczniowie czyścili ze śmieci pobocza dróg we wsi. Zebraliśmy kilkanaście worków różnych butelek, plastikowych opakowań i puszek po napojach. Mamy tylko nadzieję, że w przyszłym roku będzie już mniej śmieci.