klasy

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

21 października odbyła się uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. Poprowadzili ją uczniowie klasy szóstej, a pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Wykazali się również wiedzą dotyczącą naszej Ojczyzny i zasad, które ułatwiają życie szkolne. Najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie, a pasowania na uczniów dokonała Pani Dyrektor Alina Zabłocka. Na pamiątkę tego dnia otrzymali okolicznościowe dyplomy i słodkie prezenty.

Dyskoteka klasy szóstej

13 czerwca uczniowie klasy szóstej i ich rodzice zaprosili wszystkich nauczycieli i pracowników obsługi szkoły oraz uczniów klasy piątej na swoją imprezę pożegnalną – ostatnią dyskotekę w szkole podstawowej. Klasa szósta zaprezentowała krótki program artystyczny – dziękując w ten sposób za wspólnie spędzony czas w szkole, podarowali dla szkoły wspaniałe prezenty, które przydadzą się wszystkim uczniom – zegar do klasy oraz zestaw do uni- hokeja. Były oczywiście wspomnienia – film i zdjęcia od czasów „zerówki” do klasy szóstej – nie obyło się bez łez.