Inauguracja

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017 / 2018. Jest to niestety historyczna data, gdyż staliśmy się Szkołą Filialną w Ojrzanowie - jesteśmy
częścią ośmioletniej Szkoły Podstawowej w Lubostroniu. W naszej szkole znajduje się obecnie oddział przedszkolny i klasy I - IV. Pozostali uczniowie kontynuują naukę w Lubostroniu. Kierownik szkoły - pani Alina Zabłocka przedstawiła zebranym rodzicom i uczniom zmiany, które czekają wszystkich w ciągu całego roku szkolnego, a jest tego bardzo dużo. Będzie to bardzo pracowity czas.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

W dniu 1 września 2015r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015 / 2016. Mimo bardzo upalnego letniego dnia, wszyscy uczniowie odświętnie ubrani, stawili się w szkole, aby po wspaniałych wakacjach na nowo zasiąść w szkolnych ławkach. Pani Dyrektor Alina Zabłocka powitała wszystkich zebranych, a szczególnie serdecznie najmłodsze dzieci i przedstawiła zmiany, jakie czekają oświatę w najbliższych miesiącach.
Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Niestety, to co dobre, szybko mija. Wakacje już się skończyły – przyszedł czas na naukę. POWODZENIA !!!

Inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015

Minęły długie, słoneczne wakacje i nadeszła pora powrotu do szkolnych obowiązków. 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny.  Spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku, gdzie powitała nas Pani Dyrektor Alina Zabłocka. W swoim przemówieniu nakreśliła, jakie zadania czekają nas w ciągu nadchodzących miesięcy. Pierwszoklasiści otrzymali, jako pierwsi, darmowe podręczniki, a uczniów klasy szóstej czeka w kwietniu sprawdzian, ale  już w nowej formule.