Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014 / 2015. Przybyłych gości - Pana Burmistrza Jacka Idziego Kaczmarka, księdza proboszcza Krzysztofa Sobieralskiego i radną Panią Ewę Milczek oraz licznie zgromadzonych rodziców, uczniów i grono pedagogiczne powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu Pani dyrektor przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego, pogratulowała wyniku sprawdzianu uczniom klasy szóstej oraz doceniła osiągnięcia uczniów w nauce i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015

Minęły długie, słoneczne wakacje i nadeszła pora powrotu do szkolnych obowiązków. 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny.  Spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku, gdzie powitała nas Pani Dyrektor Alina Zabłocka. W swoim przemówieniu nakreśliła, jakie zadania czekają nas w ciągu nadchodzących miesięcy. Pierwszoklasiści otrzymali, jako pierwsi, darmowe podręczniki, a uczniów klasy szóstej czeka w kwietniu sprawdzian, ale  już w nowej formule.