Bożonarodzeniowa

Pałucka szopka bożonarodzeniowa

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Powiatowym Konkursie Rzeźbiarskim "Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa". Stało się to już tradycją wśród uczniów i ich rodzin. Również i tym razem zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia:
II miejsce zajęli : rodzeństwo - Patrycja i Szymon Kruszka oraz Jakub Pik,
III miejsce - Bartosz Kubicki,
wyróżnienia otrzymały : Julka Pałaszewska i Patrycja Sikora.
Zwycięzcom gratulujemy !
Wykonane szopki zdobią już domy uczniów i z pewnością są bezcenne.

Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa

Uczniowie naszej szkoły mogli wykazać się umiejętnościami rzeźbiarskimi. Po raz kolejny wzięli udział w Powiatowym Konkursie Rzeźbiarskim „Pałucka Szopka Bożonarodzeniowa”. Wraz z rodzicami wykonali piękne stajenki ze styropianu, masy solnej i modeliny. W szkole zorganizowano wystawę tych prac i wręczono artystom upominki. Wszystkie dzieła naszych uczniów trafiły na konkurs powiatowy, gdzie :

w kategorii klas 0- III        została nagrodzona praca Adasia Sudoła (z klasy II) ,