wiosny

Powitanie wiosny

21 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w barwnym korowodzie w Łabiszynie witając WIOSNĘ - najpiękniejszą porę roku.
W kolorowych strojach i przy muzyce Disco polo maszerowaliśmy ulicami Łabiszyna. Towarzyszyli nam uczniowie z innych szkół i szczudlarze. Spędziliśmy ten czas miło i zabawnie.

Święto wiosny

16 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy  „Święto Wiosny”. Z tej okazji  uczniowie klasy trzeciej przedstawili całej społeczności szkolnej oraz zaproszonym gościom bajkę muzyczną pt. „Powitanie wiosny”. Potem wszyscy uczniowie z Marzannami, kwiatami i motylami przemaszerowali barwnym korowodem wokół boiska, aby spalić słomiane kukły. W ten piękny, słoneczny dzień   sponsorzy: p. Agnieszka Kupis, p. Henryk Buczkowski, p. Leszek Kubicki oraz p. Sebastian Nowicki przygotowali dla nas ognisko i kiełbaski oraz słodycze, za co im serdecznie dziękujemy!!!