Dziadków

Święto naszych Dziadków

W tym roku Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy dość wcześnie, bo już 14 stycznia. Stało się tak ze względu na wczesny termin ferii zimowych. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I - III zaprosiły swoich DZIADKÓW na szkolną uroczystość, gdzie mogli obejrzeć szkolne Jasełka. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie odśpiewali dla miłych gości gromkie 100 lat i wręczyli im wspaniałe, własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie Babcie i Dziadkowie spędzili miło czas przy kawie i słodkich wypiekach.

Sto lat dla naszych Dziadków!!!

21 stycznia do szkoły przybyli bardzo ważni goście – Babcie i Dziadkowie. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III zaprosili swoich ukochanych Dziadków, aby uczcić ich święto. Nasi goście z zainteresowaniem obejrzeli przygotowane przez uczniów Jasełka, a później, z wielkim wzruszeniem wysłuchali życzeń od swoich wnuków. Dzieci, oczywiście, wykonały dla nich własnoręcznie wspaniałe upominki. Wzruszeń nie było końca.Przy kawie i wspaniałych słodkich wypiekach Dziadkowie spędzili miło czas.