umiem

Umiem pływać

Nasza szkoła już po raz drugi wzięła udział w projekcie powszechnej nauki pływania dla dzieci z klas I - III "Umiem pływać". Oznacza to, że dla uczniów klas I - III organizowane są bezpłatne wyjazdy na basen do Barcina (łącznie 10 wyjazdów), gdzie dzieci, pod opieką instruktora, uczą się pływać. Naszym instruktorem, po raz kolejny, został bardzo lubiany przez uczniów - pan Jacek Ojczenasz. Grupa liczy 15 dzieci. Wyjazdy odbywają się we wtorki, po lekcjach, w godzinach 15:00 - 17:45.Za nami już dwa wyjazdy.Terminy kolejnych wyjazdów to: 29.09., 06.10., 13.10., 20.10., 27.10.,03.11., 10.11.

"Umiem pływać"

Uczniowie klas I- III w bieżącym roku szkolnym wzięli udział w projekcie powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Udział w projekcie był przyjemny, ale i też przede wszystkim pożyteczny. Sprawił dzieciom dużo radości, bawił, a jednocześnie rozwijał ciało i ducha. Ważnym aspektem była również edukacja w zakresie bezpieczeństwa nad wodą.