Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Alina Zabłocka powitała przybyłych gości - na czele z Panem Burmistrzem Jackiem Kaczmarkiem, rodziców, nauczycieli i uczniów. W swoim rzemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów oraz wydarzenia minionego roku szkolnego. Uczniom klasy szóstej życzyła powodzenia w gimnazjum. Podziękowała za współpracę nauczycielom i rodzicom. Następnie wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i konkursach.

Inauguracja roku szkolnego 2015/2016

W dniu 1 września 2015r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2015 / 2016. Mimo bardzo upalnego letniego dnia, wszyscy uczniowie odświętnie ubrani, stawili się w szkole, aby po wspaniałych wakacjach na nowo zasiąść w szkolnych ławkach. Pani Dyrektor Alina Zabłocka powitała wszystkich zebranych, a szczególnie serdecznie najmłodsze dzieci i przedstawiła zmiany, jakie czekają oświatę w najbliższych miesiącach.
Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Niestety, to co dobre, szybko mija. Wakacje już się skończyły – przyszedł czas na naukę. POWODZENIA !!!