MISIA

Dzień pluszowego misia

Każdy z nas ma swoją ulubioną zabawkę i mimo upływu czasu ciągle na pierwszym miejscu jest nią pluszowy miś. O jego wyjątkowości niech świadczy fakt, iż jako jedyny doczekał się własnego święta. Uczniowie opisywali misie, które przynieśli ze sobą w tym dniu do szkoły, oglądali bajki, czytali książki, których bohaterami były te sympatyczne pluszowe zwierzątka. Pamiętaliśmy również o misiach - ratownikach, które towarzyszą dzieciom w trudnych życiowych sytuacjach.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

2 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w towarzystwie swojego ulubionego pluszaka. Z okazji tego święta odbyły się różne zajęcia edukacyjno - rozrywkowe. Było głośne czytanie książek o misiach, oglądanie filmów, których bohaterami są znane i lubiane niedźwiadki, rysowanie i opisywanie pluszowych bohaterów. Dzieci poznały również historię powstania tego święta. Misie panoszyły się i na przerwach, i na lekcjach. Pełno ich było także w szkolnej bibliotece.