chłopaka

Dzień chłopaka

Dzień chłopaka

O święcie kobiet pamiętają wszyscy, ale w naszej szkole nikt nie zapomina również o Dniu Chłopaka. Z tej miłej okazji uczniowie klasy szóstej przygotowali pokaz mody szkolnej, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Prezentacji strojów nie powstydziliby się uczestnicy TOP MODEL. Dodatkowo przez cały dzień prowadzono w szkole przyspieszony kurs wiązania krawatów i to kilkoma sposobami. Okazało się, że szybciej tajniki tej wiedzy przyswajały dziewczyny. Chłopcy też dawali radę. Mamy nadzieję, że w przyszłości będą eleganckimi mężczyznami w pięknych krawatach.