Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017 / 2018. Jest to niestety historyczna data, gdyż staliśmy się Szkołą Filialną w Ojrzanowie - jesteśmy
częścią ośmioletniej Szkoły Podstawowej w Lubostroniu. W naszej szkole znajduje się obecnie oddział przedszkolny i klasy I - IV. Pozostali uczniowie kontynuują naukę w Lubostroniu. Kierownik szkoły - pani Alina Zabłocka przedstawiła zebranym rodzicom i uczniom zmiany, które czekają wszystkich w ciągu całego roku szkolnego, a jest tego bardzo dużo. Będzie to bardzo pracowity czas.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

3 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było to szczególne wydarzenie, gdyż po raz pierwszy nie było absolwentów szkoły oraz ostatni raz uczniowie otrzymali świadectwa szkolne wydane przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. W związku z nową reformą oświaty od 1 września 2017 roku staniemy się filią ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Lubostroniu. Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli nadchodzą bardzo duże zmiany.