recytatorski

KONKURS RECYTATORSKI "TURNIEJ SŁOWA"

Jak co roku uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w konkursie recytatorskim "Turniej słowa".
Własne interpretacje różnych wierszy prezentowali przedstawiciele wszystkich klas, również ci najmłodsi z oddziału przedszkolnego.
Uczniowie z klas I - IV, którzy zajęli czołowe miejsca reprezentowali szkołę na etapie rejonowym
w Żninie.
W tym roku zdobyliśmy dwa wyróżnienia : Nikola Muszyńska (kl.2) i Sara Kossendey (kl.4).

SUKCES, SUKCES, SUKCES !!!

Tradycyjnie już w Łabiszyńskim Domu Kultury odbył się konkurs recytatorski "PRO PATRIA".Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów. Ich interpretacje zostały zauważone i docenione. Oto wyniki, z których jesteśmy bardzo dumni :
w kategorii klas I - III :
I miejsce - Sara Kossendey (kl. III),
III miejsce - Roksana Wypijewska (kl. I),
w kategorii klas IV - VI :
I miejsce - Jakub Pik (kl. IV),
II miejsce - Alicja Kosmalska (kl. VI) i Patrycja Sikora (kl.VI).
Czekamy na dalsze sukcesy !!!

Konkurs recytatorski

Lubimy wiersze i dlatego kolejny raz zorganizowaliśmy konkurs recytatorski. Zgłosiło się wielu uczestników, niestety nie wszyscy zdołali zaprezentować swój recytatorski kunszt, gdyż na przeszkodzie stanęły infekcje dróg oddechowych. Mimo trudności wyłoniliśmy najlepszych z najlepszych, a należą do nich :
oddział przedszkolny - Martynka Buza i Roksana Wypijewska,
klasa pierwsza - Łucja Kozłowska i Nicola Balcerzak,
klasa druga - Justyna Kropińska i Sara Kossendey,
klasa trzecia - Daria Słomkowska i Bartosz Kubicki oraz Adam Sudoł,

Konkurs Recytatorski

6 marca odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski  dla uczniów klas  I – VI pod hasłem „Poezja uczy, bawi, wzrusz ...”.  Wzięło w nim 30 uczestników. Najlepiej zaprezentowali się :

Daria Słomkowska i Bartek Kubicki  -  z klasy pierwszej,

Antek Kozłowski  i  Julka Pałaszewska  -  z klasy  drugiej,