szóstoklasistów

Sprawdzian szóstoklasistów

5 kwietnia uczniowie klas szóstych w całej Polsce pisali po raz ostatni sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej. Trzynaścioro uczniów naszej szkoły zmierzyło się z zadaniami testowymi, które mają podsumować ich wiadomości i umiejętności, które zdobywali przez sześć lat. Jak zaliczą ten test dowiedzą się 27 maja, kiedy będą ogłoszone oficjalne wyniki. Trzymamy kciuki !

Sprawdzian Szóstoklasistów

1 kwietnia uczniowie klasy szóstej przystąpili do sprawdzianu zewnętrznego na zakończenie nauki w szkole podstawowej. Od bieżącego roku szkolnego formuła sprawdzianu uległa zmianie, gdyż zdawali go pierwsi uczniowie realizujący nową podstawę programową. Pierwsza część rozpoczęła się o godzinie 9:00 -  testem z języka polskiego i matematyki, który trwał 80 minut. O godzinie 11:45 uczniowie przystąpili, po raz pierwszy, do 45- minutowego testu z języka angielskiego. Na wyniki muszą uczniowie zaczekać do 29 maja.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTÓW

4 kwietnia szesnaścioro uczniów klasy szóstej zmierzyło się z testem przygotowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Warszawie. Był to dla nich pierwszy poważny egzamin, który musieli zaliczyć, aby ukończyć szkołę podstawową. W ciągu sześćdziesięciu minut rozwiązywali różnorodne zadania, za które mogą zdobyć 40 punktów. W maju uczniowie poznają wyniki swojej pracy.