basen

Wyjazd na basen

Jak co miesiąc, również w grudniu, uczniowie naszej szkoły wyjechali na basen do pobliskiego Barcina. Czekały tam na nich liczne atrakcje, a mianowicie: zjeżdżalnia rurowa zewnętrzna, zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia dziecięca, basen sportowy i rekreacyjny z leczniczymi hydromasażami i wannami jacuzzi. Nasze wyjazdy to wspaniała i zdrowa zabawa.

Wyjazdy na basen

Uczniowie naszej szkoły bardzo lubią wyjazdy na basen do pobliskiego Barcina. Przeciętnie raz w miesiącu korzystają z licznych atrakcji dostępnych na pływalni, między innymi z różnych zjeżdżalni, jacuzzi, dyszy masujących i gejzerów, a także grają w piłkę wodną i uczą się pływać. Wyjazdy na basen to świetny sposób na aktywny wypoczynek przez cały rok.