Matki

Dziekuję mamo...

27 maja dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I - III zaprosiły swoje Mamy, aby uczcić ich święto. Uczniowie każdej z klas, pod okiem swoich wychowawczyń, przygotowali krótkie programy artystyczne oraz wspaniałe prezenty. Po wygłoszeniu wierszy i odśpiewaniu pięknych piosenek, w sali zabrzmiało gromkie "100 LAT". Wszystkie Mamy z ogromnym wzruszeniem przyjęły te życzenia i przygotowane przez swoje pociechy prezenty - niespodzianki. Była to bardzo wzruszająca uroczystość. Pamiętajmy, że "nie ma jak u MAMY ..."

26 maja - DZIEŃ MATKI

Jak co roku, tak i w tym, w naszej szkole gościliśmy  nasze Mamy. Z tej okazji uczniowie klas 0 – III przygotowali piękne wiersze i piosenki dla  swoich MAM oraz słodki poczęstunek. Niejednej  Mamie  łza zakręciła się w oku oglądając występ swojej pociechy. Było miło i wszyscy bawili się wspaniale !

Dzień Matki

Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. Dzień Matki to najcieplejsze ze świąt w całym roku. Uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Mamy w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Na wstępie pani dyrektor Alina Zabłocka powitała wszystkich zebranych, Mamom złożyła najlepsze życzenia z podziękowaniami za trud włożony w wychowanie swoich dzieci. Zadeklamowane wierszyki i wyśpiewane z serca piosenki wywołały u Mam łzy wzruszenia.