dziecka

Dzień dziecka - dzień sportu szkolnego

2 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Jak co roku był to dzień na sportowo i na wesoło. Uczniowie rywalizowali w następujących konkurencjach : rzut lotkami, wyścigi na wesoło oraz rzut stanikiem. Ponadto odbyły się również : konkurs latawców, mecz piłki nożnej - klasa piąta przeciwko klasie szóstej, szkolny konkurs talentów, bicie rekordu szkoły w kręceniu hula- hop i skokach przezskakankę oraz plebiscyt na najlepszego Sportowca w szkole. Tytuł ten zdobyła uczennica klasy piątej Kasia Dąbrowska.

Dzień dziecka - dzień sportu szkolnego

Tradycyjnie już w dniu 1 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Uczniowie rywalizowali między sobą w następujących konkurencjach: rzut torebką, wyścigi z jajkiem, w workach i z taczką, rzut lotkami, rowerowy tor przeszkód. Dodatkowo odbył się pokaz latawców, szkolny konkurs talentów, bicie rekordu szkoły w kręceniu hula- hop oraz plebiscyt na najlepszego sportowca. Tegoroczne głosowanie wygrał Michał Dąbrowski z klasy szóstej. Największe emocje, jak co roku, wzbudziło przeciąganie liny.

Dzień Dziecka - dzień sportu

1 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka - Dzień Sportu Szkolnego. Był to dzień na sportowo i na wesoło. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w następujących konkurencjach :

•  Wyścigi na Wesoło,

•  Rowerowy Tor Przeszkód,

•  Rzut Skarpetą,

•  Rzut Lotkami

•  oraz  Skok Supermena.

Dzień dziecka - dzień sportu

30 maja odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka – Dzień Sportu Szkolnego. Był to dzień, w którym obowiązywały dwie zasady : dobry humor i strój sportowy. Uczniowie rywalizowali w licznych, nietypowych i zarezerwowanych tylko dla tego dnia konkurencjach. Były to między innymi : wyścigi na wesoło, rowerowy tor przeszkód, rzuty lotkami, skoki Supermana czy rzut nocnikiem.

Dzień dziecka

31 maja odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka – Dzień Sportu Szkolnego. W tym dniu liczyła się nie tylko kondycja fizyczna, ale przede wszystkim poczucie humoru.  Uczniowie i nauczyciele rywalizowali w następujących konkurencjach :

•  w wyścigach na wesoło  -  z jajkiem, w worku, na piłce gumowej z uszami, w kapciach,  w kaloszach i na   rowerku,

•  w rzutach na wesoło  -  rzut kapeluszem, kaloszem i młotkiem,

•  w rzutach lotkami do tarczy,

•  w konkursie siłaczy, czyli w biciu rekordu szkoły w podciąganiu na drążku,