szkole

Klasa szósta na biwaku w szkole

Uczniowie klasy szóstej wraz z wychowawcą nocowali w szkole z piątku na sobotę (16 - 17 czerwca). Wszyscy długo i z niecierpliwością czekali na to wydarzenie, gdyż ciągłą przeszkodą była panująca w szkole ospa. No, ale wreszcie udało się - wszyscy zdrowi - można zacząć biwak. Były różne zabawy integracyjne, spotkanie z kosmetyczką i pielęgnacja oraz upiększanie paznokci, prezentacja piżam, spanko na materacach i nocne uczniów rozmowy - do białego rana, grill i wspólne śniadanko. Wszyscy wrócili do domów totalnie niewyspani, ale bardzo zadowoleni !!!

Wizyta Policjantów w Szkole

17 października naszą szkołę odwiedzili panowie policjanci - sierżant sztabowy Paweł Klucz, który jest naszym dzielnicowym oraz sierżant sztabowy Dariusz Sulski, z Posterunku Policji w Łabiszynie. Powodem ich wizyty było przypomnienie wszystkim uczniom podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zachowania się wobec osób nieznajomych. Uczniowie bezbłędnie rozwiązali test, który w formie filmowej przedstawili policjanci. Jednak największą atrakcją tego spotkania była wizyta POLFINKA. Oczywiście wszyscy obowiązkowo musieli pozować z nim do zdjęcia.

Biwak w szkole

W dniach 7 – 8 czerwca  odbył się biwak szóstoklasistów. Doskonałym miejscem noclegowym okazała się nasza szkoła. Uczniowie rozegrali mecz piłki nożnej, grali w ringo, badmintona, koszykówkę, zbijaka i inne gry zespołowe, a wieczorem obejrzeliśmy film pt. „Jak ukraść księżyc”. Sami przygotowali sobie posiłek i teoretycznie poszli spać . Rano poszukali ukrytego skarbu i udali się do swoich domów. Bardzo dziękujemy pani Beacie Kolczyńskiej – Słoninie i pani Anecie Wichrowskiej za pomoc w organizacji biwaku, a pozostałym rodzicom za dostarczenie smacznego prowiantu.