Szkolny

Szkolny Konkurs „Wiedzy o lekturach”

17 czerwca został rozstrzygnięty konkurs „Wiedzy o lekturach”.  Wzięli w nim udział uczniowie klas I – III. Odpowiadając na pytania konkursowe udowodnili, że aktywnie uczestniczyli w lekcjach, doskonale opanowali umiejętność czytania ze zrozumieniem i potrafią zapamiętać wiele szczegółów z przeczytanej lektury. Znają tytuły książek, ich autorów i bohaterów. Pamiętają ciekawe wydarzenia, miejsca i przedmioty. Wszystkim uczestnikom należą się wyrazy uznania.

Szkolny konkurs matematyczny

20 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas młodszych, którego organizatorką  była p. Jolanta Kiliszewska. Wzięło w nim udział 15 uczestników z klas I – III. Najlepszą matematyczką w klasie pierwszej okazała się Julia Pałaszewska. W klasie drugiej zwyciężył Dawid Borkowski, a w klasie trzeciej – Manuela Matuła. Gratulujemy !!!