ZAKOŃCZENIE

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

3 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było to szczególne wydarzenie, gdyż po raz pierwszy nie było absolwentów szkoły oraz ostatni raz uczniowie otrzymali świadectwa szkolne wydane przez dyrektora Szkoły Podstawowej w Ojrzanowie. W związku z nową reformą oświaty od 1 września 2017 roku staniemy się filią ośmioklasowej Szkoły Podstawowej w Lubostroniu. Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli nadchodzą bardzo duże zmiany.

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pani Dyrektor Alina Zabłocka powitała przybyłych gości - na czele z Panem Burmistrzem Jackiem Kaczmarkiem, rodziców, nauczycieli i uczniów. W swoim rzemówieniu podsumowała osiągnięcia uczniów oraz wydarzenia minionego roku szkolnego. Uczniom klasy szóstej życzyła powodzenia w gimnazjum. Podziękowała za współpracę nauczycielom i rodzicom. Następnie wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i konkursach.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek 26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014 / 2015. Przybyłych gości - Pana Burmistrza Jacka Idziego Kaczmarka, księdza proboszcza Krzysztofa Sobieralskiego i radną Panią Ewę Milczek oraz licznie zgromadzonych rodziców, uczniów i grono pedagogiczne powitała dyrektor szkoły Alina Zabłocka. W krótkim przemówieniu Pani dyrektor przypomniała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego, pogratulowała wyniku sprawdzianu uczniom klasy szóstej oraz doceniła osiągnięcia uczniów w nauce i w licznych konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012 / 2013

28 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Po dziesięciu miesiącach ciężkiej i wytężonej pracy, zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli przyszedł czas na upragnione wakacje. Tego dnia, z uśmiechami na twarzach, zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej, aby pożegnać  uczniów klasy szóstej i rozdać świadectwa oraz nagrody dla tych, którzy zwyciężali w ciągu roku szkolnego w różnorodnych konkursach, a było ich nie mało. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście – p. Jacek Idzi Kaczmarek – Burmistrz Łabiszyna oraz radni p. Agnieszka Kupis i p.